Strona główna      Szkolenia i egzaminy      Wnioski do pobrania      O nas
  Rodzaje i Zakres Uprawnień      Oferty      Oferty pracy      Kontakt


Uwaga Elektrycy !
W mediach pojawiaja się reklamy szkoleń i egzaminów SEP. Jedynym właścicielem akronimu SEP jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Zapraszamy do prawdziwego SEP u. Profesjonalizm i tradycja ponad 100 lat.
SEP GORZOW
Uroczystości z udziałem SEP-owców w Gorzowie Wlkp.

W dniu 02 lipca 2018 r. podczas uroczystej sesji Rady Miasta Gorzowa, na wniosek prezesa Oddziału Gorzowskiego SEP Odznakami Zasłużony dla m. Gorzowa Wielkopolskiego zostali odznaczeni: kol. Krzysztof Wincencik- O/Krakowski oraz kol. Krzysztof Woliński-O/Białostocki. Z ważnych powodów zabrakło kol. Marcina Wardacha-O/Szczeciński, któremu Rada Miasta Gorzowa również przyznała tak wspaniałe odznaczenie.

SEP GORZOW
Uczniowie Elektryka z wizytą na Politechnice Poznańskiej

Dzięki mecenatowi gorzowskiego Oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich uczniowie klasy 1TA Zespołu Szkół Elektrycznych uczestniczyli w „Poznańskim Dniu Elektryka” zorganizowanym w dniu 24 maja 2018r. przez Akademickie Koło SEP Politechniki Poznańskiej. Od niedawna prezesem AK SEP Politechniki Poznańskiej został były uczeń Elektryka, Jakub Głuchowski, który postanowił nawiązać współpracę z Kołem nr 10 SEP przy Zespole Szkół Elektrycznych przysyłając zaproszenie dla uczniów i nauczycieli na „Poznański Dzień Elektryka”.

SEP GORZOW
X Jubileuszowa Konferencja Naukowo-Techniczna Innowacyjne Materiały i Technologie w Elektrotechnice

W dniach 18-20 kwietnia 2018 roku, już po raz dziesiąty miała miejsce Konferencja i-MITEL. Konferencja ta, zorganizowana przez Oddział Gorzowski Stowarzyszenia Elektryków Polskich we współpracy m.in. z Wydziałem Elektrycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Oddziałem Szczecińskim SEP, a także Instytutem Inżynierii Elektrycznej Uniwersytetu Zielonogórskiego, Instytutem Elektrotechniki, Polskim Towarzystwem Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej Oddział w Szczecinie i Zielonej Górze, Wydziałem Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, ENEA Operator Sp. z o.o. i Polską Izbą Gospodarczą Elektrotechniki, odbyła się w Ośrodku Wypoczynkowym Kormoran w Sulęcinie. Położonym na obszarze 80 hektarów, pośród akwenów wodnych, pobliskiej rzeki Postomii, mieszanych lasów, zieleni i ciszy.

SEP GORZOW
SPOTKANIE NOWOROCZNE

Spotkanie Noworoczne w Oddziale Gorzowskim SEP W dniu 19 stycznia 2018 odbyło się spotkanie członków i sympatyków SEP. W uroczystościach uczestniczył J.E. ks. biskup Tadeusz Lityński ordynariusz zielonogórsko-gorzowski, radna Grażyna Wojciechowska, prof. Franciszek Mosiński z Oddziału Łódzkiego, dr inż. Marcin Wardach z Oddziału Szczecińskiego, dyrektor Edward Bułkowski ENEA Operator Gorzów.

SEP GORZOW
40-lecie Oddziału Gorzowskiego

Uroczystości jubileuszu 40-lecia Oddziału Gorzowskiego SEP im. Kol. mgr. inż. Jerzego Szmyta składały się z dwóch części. Pierwsza część odbyła się w niedzielę 15 stycznia 2017 r. w kościele katedralnym w Gorzowie Wlkp. w asyście sztandaru Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Mszy św. w intencji gorzowskich elektryków przewodniczył biskup diecezjalny diecezji zielonogórsko-gorzowskiej

1 « [1] [2] [3] [4] » 4

SZYBKA REALIZACJA !! KONKURENCYJNE CENY !!

 
STOWARZYSZENIE ELEKTRYKÓW POLSKICH

Oddział Gorzowski Stowarzyszenie Elektryków Polskich posiada olbrzymie możliwości z zakresu szkolenia, analiz, projektowania i certyfikacji. Specjaliści wielu branż Oddziału Gorzowskiego oraz COSiW – Centralny Ośrodek Szkolenia i Wydawnictw SEP w Warszawie jak również BBJ - Biuro Badawcze ds. Jakości SEP w Warszawie jak również specjaliści z całej Polski są do Państwa dyspozycji. Rzeczoznawcami SEP są uznane autorytety – profesorowie polskich uczelni technicznych.

Inżynierowie Oddziału Gorzowskiego SEP we współpracy z ww. agendami SEP są w stanie rozwiązać każdy Państwa problem z dziedziny szeroko pojętej elektryki.

Przykładowe możliwości przedstawiam poniżej:

 • Projektowanie sieci i instalacji elektrycznych
 • Nadzór budowlany
 • Wykonywanie instrukcji dla sieci , urządzeń i instalacji zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 25 września 2000 (Dz.U. nr 85 poz. 957 § 30)
 • Pomiar promieniowania elektromagnetycznego
 • Ekspertyzy , prognozowania i oceny stanu sieci urządzeń i instalacji
 • Szkolenia elektryków, energetyków i gazowników
 • Kursy przygotowujące do egzaminu na Świadectwa Kwalifikacyjne gr. 1, 2 i 3 (elektryczne, energetyczne i gazowe)
 • Egzaminy na „E” i „D” gr.1, 2 i 3
 • Szkolenia zawodowe, BHP, P-Poż itp.
 • Certyfikacje wyrobów i usług wg Dyrektyw Unii Europejskiej z zakresu
 • Dyrektywy niskiego napięcia
 • Dyrektywy medycznej
 • Dyrektywy maszynowej
 • Dyrektywy kompatybilności
 • Dyrektywy zabawkowej
Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gorzowski
ul. Grobla 9
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nr konta:
15 8363 0004 0033 3498 2000 0001

Katarzyna Urbaniak, Agata Narkun-Fabiańska
tel. + 48 695 747 912, +48 691 770 255, +48 725 516 392

mail:  sepgorzow@poczta.onet.pl

 

 
 
 
 


stat4u

Stowarzyszenie Elektryków Polskich - Oddział Gorzowski, www.sepgorzow.pl 2016- 2024.
"Pod żadnym względem nie zezwala się na wykorzystywanie materiałów zdjęć i treści zamieszczonych w witrynie"