Strona główna      Szkolenia i egzaminy      Wnioski do pobrania      O nas
  Rodzaje i Zakres Uprawnień      Oferty      Oferty pracy      Kontakt


Uwaga Elektrycy !
W mediach pojawiaja się reklamy szkoleń i egzaminów SEP. Jedynym właścicielem akronimu SEP jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Zapraszamy do prawdziwego SEP u. Profesjonalizm i tradycja ponad 100 lat.

Dodano: 2018-06-04 | Uczniowie Elektryka z wizytą na Politechnice Poznańskiej

Dzięki mecenatowi gorzowskiego Oddziału Stowarzyszenia Elektryków Polskich uczniowie klasy 1TA Zespołu Szkół Elektrycznych uczestniczyli w „Poznańskim Dniu Elektryka” zorganizowanym w dniu 24 maja 2018r. przez Akademickie Koło SEP Politechniki Poznańskiej. Od niedawna prezesem AK SEP Politechniki Poznańskiej został były uczeń Elektryka, Jakub Głuchowski, który postanowił nawiązać współpracę z Kołem nr 10 SEP przy Zespole Szkół Elektrycznych przysyłając zaproszenie dla uczniów i nauczycieli na „Poznański Dzień Elektryka”.


Jakub Głuchowski jeszcze podczas nauki w ZSE wykazywał się bardzo dobrymi efektami nauczania, intensywnym udziałem w wielu inicjatywach szkolnych oraz sportowych. W okresie studiów oprócz osiągania bardzo dobrych wyników naukowych, angażuje się również w działalność AK SEP.


Pobyt uczniów na „Poznańskim Dniu Elektryki” obejmował zwiedzanie stoisk firm działających w branży elektrycznej oraz stoisk akademickich kół naukowych.


Oficjalne rozpoczęcie imprezy przez Dziekana Wydziału Elektrycznego prof. dr hab. inż. Zbigniewa Nadolnego odbyło się o godzinie 15. Mieliśmy okazję wysłuchać wykładu „Kim jest elektryk?” wygłoszonego przez Jakuba Głuchowskiego. Tematyka kolejnych wykładów: „Elektryczność to podstawa” oraz „Czy roboty są inteligentne?” wygłoszone przez członków AK SEP. Następnie przedstawione zostały kierunki studiów Wydziału Elektrycznego Politechniki Poznańskiej. Po części oficjalnej uczniowie zostali zaproszeni do zwiedzania Laboratoriów Techniki Wysokich Napięć, Techniki Świetlnej, Robotyki oraz Wytwarzania Energii Elektrycznej.


Uczestnicy imprezy zostali bardzo przyjaźnie przyjęci przez członków AK SEP oraz kadrę akademicką, co przełożyło się na duże zainteresowanie ofertą Politechniki Poznańskiej.
Uczestnicy oraz opiekunowie z Koła nr 10 SEP składają Zarządowi gorzowskiego Oddziału SEP podziękowania za wsparcie finansowe, bez którego udział uczniów w tej interesującej i pożytecznej, o dużej funkcji edukacyjnej nie byłby możliwy.
STOWARZYSZENIE ELEKTRYKÓW POLSKICH

Oddział Gorzowski Stowarzyszenie Elektryków Polskich posiada olbrzymie możliwości z zakresu szkolenia, analiz, projektowania i certyfikacji. Specjaliści wielu branż Oddziału Gorzowskiego oraz COSiW – Centralny Ośrodek Szkolenia i Wydawnictw SEP w Warszawie jak również BBJ - Biuro Badawcze ds. Jakości SEP w Warszawie jak również specjaliści z całej Polski są do Państwa dyspozycji. Rzeczoznawcami SEP są uznane autorytety – profesorowie polskich uczelni technicznych.

Inżynierowie Oddziału Gorzowskiego SEP we współpracy z ww. agendami SEP są w stanie rozwiązać każdy Państwa problem z dziedziny szeroko pojętej elektryki.

Przykładowe możliwości przedstawiam poniżej:

 • Projektowanie sieci i instalacji elektrycznych
 • Nadzór budowlany
 • Wykonywanie instrukcji dla sieci , urządzeń i instalacji zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 25 września 2000 (Dz.U. nr 85 poz. 957 § 30)
 • Pomiar promieniowania elektromagnetycznego
 • Ekspertyzy , prognozowania i oceny stanu sieci urządzeń i instalacji
 • Szkolenia elektryków, energetyków i gazowników
 • Kursy przygotowujące do egzaminu na Świadectwa Kwalifikacyjne gr. 1, 2 i 3 (elektryczne, energetyczne i gazowe)
 • Egzaminy na „E” i „D” gr.1, 2 i 3
 • Szkolenia zawodowe, BHP, P-Poż itp.
 • Certyfikacje wyrobów i usług wg Dyrektyw Unii Europejskiej z zakresu
 • Dyrektywy niskiego napięcia
 • Dyrektywy medycznej
 • Dyrektywy maszynowej
 • Dyrektywy kompatybilności
 • Dyrektywy zabawkowej
Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gorzowski
ul. Grobla 9
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nr konta:
15 8363 0004 0033 3498 2000 0001

Katarzyna Urbaniak, Agata Narkun-Fabiańska
tel. + 48 695 747 912, +48 691 770 255, +48 725 516 392

mail:  sepgorzow@poczta.onet.pl

 

 
 
 
 


stat4u

Stowarzyszenie Elektryków Polskich - Oddział Gorzowski, www.sepgorzow.pl 2016- 2024.
"Pod żadnym względem nie zezwala się na wykorzystywanie materiałów zdjęć i treści zamieszczonych w witrynie"